Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Woli i Tysio na pokładzie zniknie z anteny TVN

Po zakończeniu emisji pierwszego sezonu programu „Woli i Tysio na pokładzie”, TVN nie planuje kontynuacji – dowiedziały się Wirtualnemedia.pl
Woli i Tysio na pokładzie zniknie z anteny TVN
Woli i Tysio (Rochstar / TVN)
W każdym odcinku, znani z programu Top Model, projektant Dawid Woliński i fotograf Marcin Tyszka wcielają się w przedstawicieli różnych zawodów. Pracowali m.in. w zoo, czy restauracji. Od początku program krytykowany jest za poziom żartów prowadzących. Jak podają Wirtualne Media, program ma słabą oglądalność i TVN nie planuje kontynuacji swojego formatu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama