Akwarium w autobusie nr 18 (wideo)
Tsunami po lubelsku. Tak swój film na portalu YouTube zatytułował jeden z mieszkańców Lublina.
- (pab)
- 17.04.2012 17:44

Data dodania:
17.04.2012 17:44
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze