Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Akwarium w autobusie nr 18 (wideo)

Tsunami po lubelsku. Tak swój film na portalu YouTube zatytułował jeden z mieszkańców Lublina.
Akwarium w autobusie nr 18 (wideo)
Akwarium w autobusie nr 18 (myshone / YouTube)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama