Japonka Emmy jest w internecie znana z tego, że prowadzi wideobloga, na którym opowiada o jedzeniu. W jednym z najnowszych odcinków próbuje słodyczy z Polski.
(pab)
09.05.2012 10:18
Emmy tym razem spróbowała słodyczy z Polski, w tym i Śliwki Nałęczowskiej
Dużą paczkę z polskim pysznościami wysłał do Emmy Adrian z Polski. W środku znalazły się m.in. krówki, irysy, czekolady Wedla, żelki, ptasie mleczko i mnóstwo różnych batoników. Blogerka po kolei próbuje każdego produktu i opisuje swoje wrażenia.
Smakują jej kultowe draże Korsarz. "Są naprawdę dobre" - chwali. Następnym próbowanym produktem jest "Śliwka Nałęczowska" z lubelskiej "Solidarności". - To doooobre. Chyba moje ulubione jak dotąd - zachwyca się po ugryzieniu cukierka.
Jak Emmy smakowały pozostałe słodycze? Zobacz całe wideo:
Komentarze