Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

The Look Of The Year 2012 w Łodzi: Supermodelki na wybiegu

Już w niedzielę cztery najpiękniejsze dziewczyny z naszego województwa będą walczyć w ogólnopolskim finale The Look Of The Year 2012 w Łodzi.
The Look Of The Year 2012 w Łodzi: Supermodelki na wybiegu
(Maciej Kaczanowski)
Gala odbędzie się na 50-metrowym wybiegu w Manufakturze z udziałem czołowych polskich projektantów mody, m.in. Macieja Zienia, Teresy Rosati, Michała Starosta, Teresy Kopias. – Do Łodzi przyjechałyśmy kilka dni temu. Miałyśmy już m.in. pokaz młodych projektantów. Tempo jest bardzo szybkie, ciągle przymiarki i próby. Ale bardzo mi się to podoba – mówi 21-letnia Katarzyna Sieroń z Lublina. – Dobrze, że miałyśmy okazję, żeby uczestniczyć w kilku pokazach przed finałem. Możemy się naprawdę dużo nauczyć, a o to przecież chodzi – dodaje 17-letnia Angelika Brzyska Lublina. Z dwudziestu finalistek zostanie wybrana najlepsza piątka, która pojedzie na międzynarodowy finał wyborów do Taorminy na Sycylii. Zwyciężczyni podpisze kontrakt z renomowaną agencją modelek. Na zdjęciu – regionalny finał The Look Of The Year 2012 w Nałęczowie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama