Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Coldplay w przyszłości tylko na kameralnych koncertach

Coldplay nie chce już występować przed tłumami. Popularna grupa muzyczna zadecydowała, że w przyszłości, będą grać tylko w kameralnych miejscach. Tournee, które trwa i zakończy sie dopiero w listopadzie, pozostanie jednak zgodne z planem.
Coldplay w przyszłości tylko na kameralnych koncertach
Coldplay (Yahoo! Blog)
\"Myślę, że nadszedł czas, by trochę się wycofać. Koncerty przed tysiącami ludzi to oczywiście wielka frajda, ale marzymy o tym, by występować w kameralnych miejscach. I właśnie nadszedł na to moment\" - powiedział Chris Martin i dodał, że na pewno dokończą obecne tournee. \"Trochę odmiany nam się przyda. Nie możemy przecież dawać coraz większych i większych koncertów. Nie będziemy przecież konkurować z Take That. Oni mają w składzie Robbiego Williamsa i Gary\'ego Barlowa\" - dodał Martin. W trakcie ich obecnych występów rozdają oni fanom kolorowe, świecące opaski na rękę, dzięki czemu tworzą one magiczne, świetlne show. \"To daje wspaniały, niesamowity efekt. Jesteśmy wdzięczni widzom, że biorą w tym udział. Nawet jeśli ktoś nie lubi naszej muzyki, warto przyść, by to zobaczyć\" - ocenił gitarzysta grupy Johnny Buckland.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama