Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

\"Koko Euro spoko\" spadło z anteny Radia Zet, zanim Polska odpadła z Euro2012

Przed meczem Czechy-Polska Radio Zet zrezygnowało z grania \"Koko Euro spoko\", oficjalnego hymnu reprezentacji Polski, który wybrali sami radiosłuchacze - podaje Presserwis.
\"Koko Euro spoko\" spadło z anteny Radia Zet, zanim Polska odpadła z Euro2012
Zespół Jarzębina (Jacek Świerczyński)
Oficjalny hymn reprezentacji Polski radiosłuchacze i widzowie wybrali 2 maja, w konkursie SMS organizowanym przez Radio Zet i TVP. Piosenka ludowego zespołu Jarzębina z woj. lubelskiego spodobała im się bardziej od propozycji Maryli Rodowicz, czy Feel. Wojciech Jagielski, dyrektor muzyczny Radia Zet poinformował, że utwór był emitowany od tamtego czasu przez miesiąc. Kilka dni przed ostatnim meczem Polaków "Koko Euro spoko" zniknęło jednak z anteny "zetki". Dlaczego? - Nie komentujemy swoich decyzji dotyczących układania playlisty - odpowiedział dziennikarzom Jagielski. "Koko Euro spoko emituje" m.in. Program I Polskiego Radia - podaje Presserwis.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama