Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zespół Wham! wraca na scenę

Duet Wham!, czyli George Michael i Andrew Ridgeley, chce jeszcze raz stanąć razem na scenie. Legendarna grupa, znana z hitów \"Wake me up before you Go-Go\" i \"Last Christmas\" po 30 latach od założenia chce przypomnieć o sobie fanom. Koncert miałby się odbyć jeszcze w tym roku.
Zespół Wham! wraca na scenę
George Michael (EPA/ADE JOHNSON PAP/EPA)
- Nie mają w planie długiej trasy, czy tournee. Nie planują również, tak jak Take That, nagrać nowego albumu, ale na pewno sam koncert będzie dużym wydarzeniem, a na koniec zaplanowano jeszcze wielką imprezę. Szczegółów jeszcze nie ujawniamy - zapowiedział menedżer grupy. - George i Andrew często powtarzali, że ich dni już dawno minęły, ale jubileusz wraz z ukazaniem się nowego singla Michaela "White Light" to bardzo dobry moment, by znowu pojawić się na scenie - dodaje osoba z otoczenia muzyków. Grupa Wham! została rozwiązana w 1986 roku. Ridgeley całkowicie zniknął ze świata muzyki, a George Michael rozpoczął karierę solową, która przyniosła mu wielkie sukcesy. 29 czerwca minie 30 lat odkąd pierwszy singiel zespołu Wham! trafił na listy przebojów. By to uczcić na rynku pojawiła się moja nowa piosenka. Od najmłodszych lat marzyłem o tym, by być piosenkarzem i pisać teksty, ale nigdy nie przypuszczałem, że po 30 latach nadal będę aktywny w tym interesie - powiedział Michael.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama