WOŚP 2014. W Chełmie zebrano więcej niż rok temu
W czasie finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mieszkańcy Chełma okazali się jeszcze bardziej hojni niż rok temu.
- bar
- 15.01.2014 10:19

Wówczas wolontariuszom udało się zebrać ok. 55 tys. zł. Tym razem dochód z aukcji i datków wrzucanych do puszek to już ponad 56 tys. zł. Zdaniem Grzegorza Gorczycy, szefa Automobilklubu Chełmskiego i organizatora WOŚP w Chełmie, na tym nie koniec.
Do rozliczenia zostało jeszcze kilka aukcji i policzyć pieniądze, które dopiero teraz spłynęły do sztabu. Spośród wystawionych na aukcję serduszek jedno uzyskało rekordową na chełmskie warunki cenę 2,6 tys. zł.
W Chełmie pieniądze zbierało około 250 wolontariuszy. W Krasnymstawie zaledwie 30, a i tak udało im się zebrać ponad 17 tys. zł.
Data dodania:
15.01.2014 10:19
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze