Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Beata Kozidrak wystąpi w Bitwie na Głosy

Beata Kozidrak, wokalistka zespołu Bajm weźmie udział w trzeciej edycji programu TVP2 \"Bitwa na Głosy”. Zespół oficjalnie potwierdził informację.
Beata Kozidrak wystąpi w Bitwie na Głosy
(Maciej Kaczanowski / Archiwum)
Lubelska wokalistka wystąpi w roli trenerki i poprowadzi chór. Jego członków wybierze w Lublinie. Obok gwiazdy będzie mogło stanąć szesnaście uzdolnionych osób. Nie wiadomo jeszcze, kiedy i gdzie odbędzie się casting. – O szczegółach poinformujemy wkrótce – czytamy w oficjalnym komunikacje zespołu Bajm. Castingi do trzeciej edycji muzycznego show rozpoczną się w połowie lipca. Gwiazdy wyruszą do rodzinnych miast, by odnaleźć tam wokalne perły. Odwiedzą miejsca związane ze swoim dzieciństwem i wyjątkowymi wspomnieniami. Spotkają starych znajomych, przywołają początki swojej kariery oraz przystąpią do kompletowania drużyn. To nie pierwszy występ Kozidrak w programie TVP2. W finałowym odcinku drugiej edycji \"Bitwy na Głosy” wokalistka pojawiła się gościnnie i zaśpiewała razem z drużynami Kamila Bednarka oraz Haliny Młynkovej utwór \"Co mi Panie dasz?”. Do finału nie dotarł za to zespół z Lublina pod przewodnictwem Krzysztofa Cygowskiego. Prowadzony przez niego chór zebrał najmniej głosów telewidzów i odpadł z programu jako pierwszy. - Za nami już pierwszy casting. Tomson i Baron z grupy Afromental już skompletowali swoją drużynę. Kolejnym artystą, który wybierze drużynę, jest Robert Gawliński. Casting odbędzie się 25 lipca w Warszawie - podsumowuje Olha Slyusarenko z TVP. Gwiazdy wspólnie z uczestnikami walczą o 100 tysięcy złotych, które przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny. Program zobaczymy na antenie TVP2 we wrześniu.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama