Królowe i wiedźmy w Andersenie
W Teatrze Andersena możecie przez całe wakacje oglądać wystawę intrygujących kostiumów teatralnych. Wystarczy zabrać dziecko, poprosić o otwarcie wystawy, zapalić światło i znaleźć się w bajkowym świecie.
- 23.07.2012 15:41

I to na wyciągnięcie ręki. Zazwyczaj kostiumy ogląda się na scenie. A scenografia i kostiumy są mocną stroną Teatru Andersena. Stąd pomysł, żeby wyciągnąć najpiękniejsze kreacje z teatralnych magazynów i zaprojektować specjalną przestrzeń dla postaci z bajek. Na wystawie „Królowe i wiedźmy” zobaczycie stroje według projektów Anny Chadaj, Macieja Chojnackiego, Jerzego Rudzkiego czy Evy Farkaąovej.
Wystawa czynna jest codziennie od 9 do 16. – Należy przyjść do sekretariatu Teatru Andersena, otwieramy wystawę, zapalamy światło i zapraszamy do środka – mówi Marta Pyć z Teatru Andersena. Dalej podróż odbywacie na własną odpowiedzialność.
Reklama













Komentarze