Call of Duty: Black Ops II. Z Windows XP nie zagrasz
Zła wiadomość dla tych, co mają Windows XP i ochotę na granie w najnowsze Call of Duty: Black Ops II. Te dwie rzeczy wzajemnie się wykluczają.
- 03.09.2012 13:38

Data dodania:
03.09.2012 13:38
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze