Reklama
Resident Evil 6: Nowe demo już niebawem
A dokładnie: 18 września. A w demie: fragmenty trzech kampanii. I w żadnym nie powinniśmy się nudzić.
- 05.09.2012 14:53

Data dodania:
05.09.2012 14:53
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze