F1 2012: Grand Prix Włoch i demo
A w demie będzie trochę nowości, którymi chwalą się twórcy i wyścig na torze w Monzy. A już teraz możecie zobaczyć, jak prawidłowo po tym torze jeździć.
- 09.09.2012 12:49

Data dodania:
09.09.2012 12:49
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze