Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

SimCity: Jaka piękna katastrofa

Zabawa w budowanie nowego miasta może dać sporo frajdy. Problem w tym, że czasami ktoś bardzo chce zniszczyć to, co wybudowaliśmy. Jak w SimCity.
SimCity: Jaka piękna katastrofa

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama