SimCity: Jaka piękna katastrofa
Zabawa w budowanie nowego miasta może dać sporo frajdy. Problem w tym, że czasami ktoś bardzo chce zniszczyć to, co wybudowaliśmy. Jak w SimCity.
- 16.10.2012 14:56

Data dodania:
16.10.2012 14:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze