FIFA 13: Mistrzostwa Polski i 10 000 do zdobycia
Najlepsi polscy gracze w FIFA 13 będą walczyć o tytuł Mistrza Polski i 10 000 złotych w gotówce. Zapisy do turniejów kwalifikacyjnych już wystartowały.
- 07.11.2012 13:54

Data dodania:
07.11.2012 13:54
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze