Grand Prix Stanów Zjednoczonych: 17 Polaków na bolidzie
Podczas dzisiejszego wyścigu F1 w Stanach Zjednoczonych na bolidach McLaren Mercedes znajdzie się nietypowe logo z nazwiskami 19 Polaków.
- 18.11.2012 15:08

Data dodania:
18.11.2012 15:08
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze