Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Włodawa: Zwabili 14-latka, pobili i ukradli mu tablet

Dwaj młodzi bandyci zwabili 14-latka do pustostanu, pobili go i zabrali mu tablet warty 600 zł.
Włodawa: Zwabili 14-latka, pobili i ukradli mu tablet
Jeden z bandytów zatrzymany przez policję
Do zdarzenia doszło w czwartek. 17-latek zwabił 14-latka na teren jednego z pustostanów we Włodawie. Tam jego 19-letni kompan pobił chłopaka i ukradł mu tablet. Po kilku godzinach policjanci zatrzymali złodziei. 17-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej oraz 19-letni mieszkaniec gm. Włodawa usłyszeli zarzuty rozboju i z wnioskami o tymczasowy areszt zostali doprowadzeni do Prokuratury Rejonowej we Włodawie. Za rozbój grozi do lat 12 lat pozbawienia wolności.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama