Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

To był mecz dla osób o mocnych nerwach. Polska - Niemcy w strefie kibica w Lublinie

Kilka tysięcy osób oglądało mecz Polska - Niemcy w strefie kibica w Lublinie. Polska zremisowała z Niemcami 0:0.
To był mecz dla osób o mocnych nerwach. Polska - Niemcy w strefie kibica w Lublinie

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama