Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Mamy 70 nowych pograniczników

W Komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odbyło się uroczyste ślubowanie 70 nowo przyjętych funkcjonariuszy SG. Rotę ślubowania odczytał gen. bryg. SG Jarosław Frączyk, komendant NOSG.
- Przyjęci funkcjonariusze przejdą teraz szkolenie, aby potem powrócić do służby w ochronie granicy państwowej - mówi Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy NOSG w Chełmie. Służbę w Straży Granicznej może pełnić osoba posiadająca wyłącznie obywatelstwo polskie, która w dniu przyjęcia do służby nie przekroczyła wieku 35 lat, posiada nieposzlakowaną opinię, nie była karana oraz przejdzie gęste sito selekcji.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama