Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyprzedzał motocyklem ciąg samochodów. Zderzył się z oplem

W miejscowości Czemierniki doszło do zderzenia motocykla z osobówką. Kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.
Wyprzedzał motocyklem ciąg samochodów. Zderzył się z oplem

Autor: Policja

Do zderzenia doszło w środę około godziny 15.30 na ulicy Kockiej. 17-latek podróżujący yamahą wyprzedzał ciąg samochodów i zderzył się ze skręcającym w lewo oplem, kierowanym przez 57-latka. Motocyklista z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Kierujący oplem był trzeźwy. Od 17-latka pobrano krew do badań.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama