Wiele osób zastanawia się jak to jest, że ludzie wyjeżdżają pod prąd na ulice naszego miasta. Tutaj zaprezentowała nam to kierująca białą skodą - napisał do nas Marian, autor filmu.
Reklama
Pod prąd w ul. Turystyczną. Nagranie z wideorejestratora
Film z samochodowego wideorejestratora wysłał do nas Czytelnik na skrzynkę alarm24@dziennikwschodni.pl
- 25.09.2017 12:14

Data dodania:
25.09.2017 12:14
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze