Reklama
StarCraft II: Heart of the Swarm. Intro do gry (wideo)
O grach tworzonych przez Blizzard Entertainment można powiedzieć wszystko, tylko nie to, że mają złe intra. W przypadku StarCraft II: Heart of the Swarm też nie da się użyć tego sformułowania.
- 22.01.2013 14:21

Data dodania:
22.01.2013 14:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze