Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wiedźmin 3: Dziki Gon. Geralt będzie miał co robić (wideo)

Wiedźmin 3 jest spełnieniem naszych marzeń i mam nadzieję, że dla wielu naszych fanów również nim będzie – mówi Adam Badowski, szef studia CD Projekt RED. Zła wiadomość: Nie będzie Wiedźmina 4.
Wiedźmin 3: Dziki Gon. Geralt będzie miał co robić (wideo)

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama