Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wyznaję” Alfreda Hitchcocka w DDK Węglin

W czwartek 14 marca o godz. 19 w DDK \"Węglin\" projekcja filmu \"Wyznaję\" Alfreda Hitchcocka.
Wyznaję” Alfreda Hitchcocka w DDK Węglin
\"Wyznaję\" Alfreda Hitchcocka (Archiwum)
To już dziewiąty pokaz w ramach edukacyjnego cyklu filmowego, podczas którego prezentowane są filmy z okresu Złotych Lat Hollywood, najlepsze z możliwych przykłady amerykańskiego kina gatunków. Pomysłodawcą cyklu jest dr Rafał Szczerbakiewicz z Zakładu Literatury Współczesnej UMCS, gdzie zajmuje się m.in. specyfiką i problematyką kina światowego. Kolejnym tytułem, który zostanie zaprezentowany jest film \"Wyznaję” (I Confess, 1953) w reżyserii Alfreda Hitchcocka. Wstęp wolny.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama