51-latek zmarł z wychłodzenia
Zwłoki 51-letniego mężczyzny znaleziono w czwartek na terenie jednej z posesji w miejscowości Wola Siennicka w powiecie krasnostawskim.
- łm
- 06.02.2014 14:51
Policjantów o zaginięciu 51-latka poinformował jego syn. Mężczyznę widziano ostatnio w sobotę, jak pił alkohol z kolegami. W czwartek rano znaleziono go martwego.
Lekarz stwierdził, że prawdopodobną przyczyną śmierci było wychłodzenie organizmu. Przeprowadzone będą jeszcze oględziny ciała 51-latka.
Data dodania:
06.02.2014 14:51
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze