Symulator stoczni 2013: Jak zostać konstruktorem statków?
Można iść na odpowiednie studia. Można też kupić sobie odpowiednią grę i po kilku godzinach wypuszczać w morze coraz większe statki. A na tym polega gra Symulator Stoczni 2013.
- 09.04.2013 15:45

Data dodania:
09.04.2013 15:45
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze