- Myślę, że potrzebujemy trzech nowych graczy. Nawet jeśli przyjdzie Sane, będziemy potrzebowali napastnika.
Poza tym konieczne będzie sprowadzenie kogoś na środek pomocy, na "szóstkę" lub "ósemkę". Straciliśmy trzech ofensywnych piłkarzy: Ribery'ego, Robbena i Jamesa, a nie ściągnęliśmy na ich miejsce nikogo - grzmiał "Lewy".
Reklama
Lewandowski ma już dość opieszałości Bayernu na rynku transferowym
Robert Lewandowski ma już dość opieszałości władz Bayernu w letnim okienku transferowym. Polski napastnik po raz kolejny otwarcie skrytykował klub za brak wzmocnień - tym razem na łamach magazynu "Sport Bild".
- x-news/RUPTLY
- 08.08.2019 09:27

Autor: x-news/RUPTLY
Data dodania:
08.08.2019 09:27
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze