Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Lublin. Pożar pustostanu przy ul. Nadbystrzyckiej

W sobotę po godz. 17.00 wybuchł pożar w niezamieszkałym budynku stojącym między ul. Wapienną i Nadbystrzycką. Czarny dym widziany był z kilku kilometrów.

- Na szczęście nie stało się nic złego. W gaszeniu pustostanu udział brały cztery zastępy - usłyszeliśmy na Stanowisku Kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie.

Powiązane galerie zdjęć:


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama