- Na szczęście nie stało się nic złego. W gaszeniu pustostanu udział brały cztery zastępy - usłyszeliśmy na Stanowisku Kierowania Komendanta Wojewódzkiego PSP w Lublinie.
Reklama
Lublin. Pożar pustostanu przy ul. Nadbystrzyckiej
W sobotę po godz. 17.00 wybuchł pożar w niezamieszkałym budynku stojącym między ul. Wapienną i Nadbystrzycką. Czarny dym widziany był z kilku kilometrów.
- ask
- 23.05.2020 18:07
Powiązane galerie zdjęć:
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze