Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

KODY 2020. Można już odbierać wejściówki!

Do czwartku w kasie Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) można odbierać bezpłatne wejściówki na wydarzenia tegorocznej edycji Festiwalu Kody. Warto się pospieszyć, bo ilość miejsc ograniczona. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 2-5 września.
KODY 2020. Można już odbierać wejściówki!

Autor: materiały prasowe

Ci, którzy nie zdążą zdobyć wejściówki, będą mogli uczestniczyć w koncertach za pośrednictwem Internetu. To nowość tegorocznej edycji popularnego lubelskiego festiwalu. Ze względu na wymogi bezpieczeństwa na czas epidemii, wszystkie wydarzenia festiwalu będą streamingowane na stronie: www.kody-festiwal.pl

Będzie co oglądać, ponieważ tegoroczna odsłona imprezy obfituje w muzyczne premiery oraz dzieła zrealizowane specjalnie na potrzeby Kodów 2020.

- Podczas Festiwalu KODY 2020 wybrzmią dzieła, w tym sześć premier, takich kompozytorów, jak: Jerzy Kornowicz, Krzysztof Penderecki, Witold Lutosławski, Zygmunt Krauze, Jagoda Szmytka, Wojciech Blecharz, Rafał Ryterski, Cezary Duchnowski, Maciej Filipczuk, Ryszard Latecki, Szabolcs Esztenyi, Hubert Zemler - opowiadają organizatorzy.

To jednak nie wszystko. Podczas wieczornych koncertów w Centrum Kultury zaprezentują się znakomite zespoły, soliści i dyrygenci, m.in. Sinfonia Iuventus i proMODERN pod batutą Marka Wroniszewskiego, Radical Polish Ansambl z gościnnym udziałem Maniuchy Bikont i Mikołaja Pałosza, Anonymous Ensemble pod kierownictwem Nadima Husni oraz Ryszard Latecki, Szabolcs Esztenyi, Hubert Zemler i Tadeusz Wielecki.

Program:

Środa, 2 września:
- godz. 18 - O Obrotach, Filharmonia Lubelska

Czwartek, 3 września:
- godz. 18 - Lśnienie, Centrum Kultury
- godz. 20 - Diabelskie skrzypce, Centrum Kultury

Piątek, 4 września:
- godz. 18 - Otchłań, Centrum Kultury

Sobota, 5 września:
- godz. 20 - Złota gałąź, Centrum Kultury


Podziel się
Oceń

Komentarze

ALARM 24

Masz dla nas temat?

Daj nam znać pod numerem:

+48 691 770 010

Kliknij i poinformuj nas!

Reklama

CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?

Reklama
Reklama
Reklama