Reklama
Kurtyna wodna złagodzi upał w Chełmie
Już w środę na placu Łuczkowskiego w Chełmie przechodnie będą mogli się ochłodzić. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej postawi kurtynę wodną rozpylającą orzeźwiającą mgiełkę.
- (p.p.)
- 09.07.2013 19:07

Będzie działać podczas upałów.
– Nie określamy godzin, ani też terminu, do którego będzie działać kurtyna. Będzie pracować podczas upału. Późnym popołudniem, nocą oraz w pochmurne dni bramka będzie wyłączona – mówi Mariusz Tarasewicz, zastępca dyrektora MPGK.
– Kurtynę skonstruowali i wykonali nasi pracownicy. Bramka zużywa mało wody – dodaje Mariusz Tarasewicz.
Data dodania:
09.07.2013 19:07
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze