Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Okuninka: Pijany jechał samochodem po plaży i ugrzązł

Pijany kierowca jechał przez promenadę w Okunince. Później ugrzązł na plaży. Nie miał prawa siadać za kierownicą.
Okuninka: Pijany jechał samochodem po plaży i ugrzązł
(Archiwum)
Policjanci zatrzymali 27-latka w sobotę, tuż przed godz. 15.00. Mężczyzna przejechał samochodem przez promenadę, a następnie ugrzązł na plaży. Okazało się, że to mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Co więcej, kierował samochodem pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Za złamanie zakazu i prowadzenie w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 5 lat więzienia. Masz zdjęcia do tego tematu? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama