Reklama
Okuninka: Pijany jechał samochodem po plaży i ugrzązł
Pijany kierowca jechał przez promenadę w Okunince. Później ugrzązł na plaży. Nie miał prawa siadać za kierownicą.
- (jsz)
- 29.07.2013 11:59

Policjanci zatrzymali 27-latka w sobotę, tuż przed godz. 15.00. Mężczyzna przejechał samochodem przez promenadę, a następnie ugrzązł na plaży. Okazało się, że to mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie.
Co więcej, kierował samochodem pomimo sądowego zakazu kierowania pojazdami mechanicznymi. Za złamanie zakazu i prowadzenie w stanie nietrzeźwości grozi mu nawet do 5 lat więzienia.
Masz zdjęcia do tego tematu? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl
Data dodania:
29.07.2013 11:59
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze