Ciało staruszki pod podłogą. Wnuczek zatrzymany
Policjanci zatrzymali 18-latka, podejrzanego o zamordowanie swojej babci. Zmasakrowane ciało Ireny G. było ukryte pod podłogą. Śledztwo w tej sprawie prowadzi już prokuratura.
- 05.08.2013 09:57
– 18-latek trafił już do prokuratury – mówi Ewa Czyż, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie. – Na miejscu, w Wereszczach Dużych przeprowadzono dziś wizję lokalną. Motywy zbrodni nie są jeszcze znane.
Rodzina kobiety w ubiegły czwartek zgłosiła jej zaginięcie. Poszukiwania 71-latki trwały do soboty. Ciało Ireny G. znaleziono pod podłogą jej domu. Nie wiadomo dokładnie, kiedy doszło do morderstwa. Zwłoki są w stanie rozkładu. Kobieta miała roztrzaskaną głowę, prawdopodobnie młotkiem. Z domu nic nie zginęło. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że za morderstwem stoi ktoś, kogo kobieta znała.
Zatrzymany w związku ze sprawą 18-latek, to wnuk zamordowanej. Pochodzi z Bytomia. Przyjechał do swojej babci na wakacje. Policjanci zatrzymali również drugiego mężczyznę. 20-latek to dalszy krewny ofiary. W tej chwili wyjaśniany jest jego ewentualny udział w zbrodni.
Reklama












Komentarze