Stary Brus: Pijany 14-latek jechał na skuterze
Ponad promil alkoholu w organizmie miał 14-latek, który po pijanemu jechał na skuterze.
- 23.08.2013 15:21
Policjanci z Urszulina zatrzymali nastolatka w Starym Brusie. Chłopiec wyprzedzał samochody w niedozwolonych miejscach.
Podczas kontroli okazało się, że 14-latek jest pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie.
Policjanci odwieźli chłopca do rodziców. Jego sprawą zajmie się teraz sąd.
Data dodania:
23.08.2013 15:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze