Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Stary Brus: Pijany 14-latek jechał na skuterze

Ponad promil alkoholu w organizmie miał 14-latek, który po pijanemu jechał na skuterze.
Policjanci z Urszulina zatrzymali nastolatka w Starym Brusie. Chłopiec wyprzedzał samochody w niedozwolonych miejscach. Podczas kontroli okazało się, że 14-latek jest pijany. Miał ponad promil alkoholu w organizmie. Policjanci odwieźli chłopca do rodziców. Jego sprawą zajmie się teraz sąd.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama