– Rosjanie chcą wypalić ogniem wszystko, co jest na Ukrainie. Dla mnie to, co widziałem, en rozmiar tragedii, który widziałem, to jest rozmiar wypędzonych ludzi i zniszczonych domów w sposób barbarzyński – ocenił prymas Polski.
Reklama
Prymas Polski: Rosjanie chcą wypalić ogniem wszystko, co jest na Ukrainie
Warszawa. – Gdy trwa wojna Dawida z Goliatem trzeba stanąć po stronie słabszego – powiedział przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski, metropolita poznański abp Stanisław Gądecki. Razem z prymasem Polski abp. Wojciechem Polakiem i metropolitą lubelskim abp. Stanisławem Budzikiem we wtorek (17.05) pojechali na Ukrainę.
- x-news
- 22.05.2022 12:21

Autor: x-news
Data dodania:
22.05.2022 12:21
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze