Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Opel sunął na dachu 50 metrów po szosie

Kierowca opla zjechał na pobocze, auto dachowało. Kierowca i dwaj pasażerowie przeżyli.
Do wypadku doszło w piątek ok. godz. 10 w miejscowości Sumin. - Jak ustalili policjanci, kierowca osobowego opla prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze, a następnie dachował. Pojazd na dachu sunął około 50 metrów po szosie. To szczęście, że nikt w tym czasie nie jechał z przeciwka - wyjaśniają policjanci. Kierowca i dwaj pasażerowie z ogólnymi potłuczeniami trafili do włodawskiego szpitala. Mieszkańcy gm. Hańsk po opatrzeniu przez lekarza wrócili do swoich domów.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama