Opel sunął na dachu 50 metrów po szosie
Kierowca opla zjechał na pobocze, auto dachowało. Kierowca i dwaj pasażerowie przeżyli.
- KWP Lublin, opr. red
- 31.08.2013 11:12
Do wypadku doszło w piątek ok. godz. 10 w miejscowości Sumin.
- Jak ustalili policjanci, kierowca osobowego opla prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na pobocze, a następnie dachował. Pojazd na dachu sunął około 50 metrów po szosie. To szczęście, że nikt w tym czasie nie jechał z przeciwka - wyjaśniają policjanci.
Kierowca i dwaj pasażerowie z ogólnymi potłuczeniami trafili do włodawskiego szpitala. Mieszkańcy gm. Hańsk po opatrzeniu przez lekarza wrócili do swoich domów.
Data dodania:
31.08.2013 11:12
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze