Reklama
Chełm. Wpadła z kontrabandą
Policjanci z Chełma odnaleźli ponad 3 tysiące paczek papierosów z przemytu. Kontrabandę odkryli w garażu, należącym do 41-letniej kobiety.
- (jsz)
- 12.09.2013 10:41
W czwartek przed południem policjanci przeszukali jedną z posesji w gminie Chełm. W garażu znaleźli papierosy bez polskich znaków akcyzy. Po przeliczeniu okazało się, że jest ich 3310 paczek. Okazało się, że należą do 41-letniej mieszkanki posesji.
Kontrabanda została zabezpieczona. Straty z tytułu należnego podatku oszacowano wstępnie na kwotę ponad 46 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała zarzuty. Grozi jej wysoka grzywna.
Data dodania:
12.09.2013 10:41
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze