Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm. Wpadła z kontrabandą

Policjanci z Chełma odnaleźli ponad 3 tysiące paczek papierosów z przemytu. Kontrabandę odkryli w garażu, należącym do 41-letniej kobiety.
W czwartek przed południem policjanci przeszukali jedną z posesji w gminie Chełm. W garażu znaleźli papierosy bez polskich znaków akcyzy. Po przeliczeniu okazało się, że jest ich 3310 paczek. Okazało się, że należą do 41-letniej mieszkanki posesji. Kontrabanda została zabezpieczona. Straty z tytułu należnego podatku oszacowano wstępnie na kwotę ponad 46 tysięcy złotych. Kobieta usłyszała zarzuty. Grozi jej wysoka grzywna.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama