Reklama
75 nowych pograniczników
W środę 75 nowych funkcjonariuszy Straży Granicznej złożyło uroczyste ślubowanie. Teraz czeka ich specjalistyczne szkolenie.
- (p.p.)
- 16.10.2013 18:52

Przysięgę złożyli w Komendzie Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie. Rotę ślubowania odczytał gen. bryg. SG Jarosław Frączyk, komendant NOSG. – Nowo przyjęci funkcjonariusze SG, najbliższy czas spędzą w ośrodku szkoleniowym Straży Granicznej – mówi Dariusz Sielicki, rzecznik prasowy NOSG
Data dodania:
16.10.2013 18:52
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze