Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kobieta wpadła do studni i zginęła

Do tragicznego wypadku doszło w środę wieczorem w miejscowości Ruda Huta w powiecie chełmskim.
Po godz. 20, przy ul. Niepodległości, do studni wpadła 58-letnia kobieta. Zginęła na miejscu. Ciało wydobyli strażacy. Nie wiadomo czy był to nieszczęśliwy wypadek czy samobójstwo. - Wstępnie ustaliliśmy, że 58-latka wyszła wieczorem z domu odwiedzić krewnych, niedługo później znaleziono jej zwłoki. Badamy okoliczności tej tragedii - mówi mł. aps. Ewa Czyż z policji w Chełmie.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama