Kradzione BMW za 250 tys. zł nie wyjechało z Polski na Ukrainę
Straż Graniczna odzyskała kradzione BMW warte 250 000 zł.
- łm
- 12.11.2013 13:56

W poniedziałek, na przejściu granicznym w Dorohusku, strażnicy zatrzymali dwóch obywateli Ukrainy, którzy chcieli wyjechać kradzionym BMW X5, wartym ćwierć miliona złotych.
- Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze Straży Granicznej stwierdzili ingerencję w polu numerycznym VIN pojazdu - informuje st. chor. SG Dariusz Sienicki.
Od początku roku funkcjonariusze NOSG odzyskali kradzione samochody warte w sumie ponad 15 mln zł.
Data dodania:
12.11.2013 13:56
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama

Komentarze