Reklama
Silniki skradzione w Norwegii, odzyskane w Dorohusku
Nietypowy przemyt przechwycili pogranicznicy w Dorohusku. 12 grudnia udaremnili wywóz z Polski silników do łodzi o wartości prawie 160 tys. zł.
- (pp)
- 13.12.2013 17:16

Kurierem był 45-letni Ukrainiec.
– W sumie usiłował wywieźć z Polski cztery silniki do łodzi motorowych – mówi Dariusz Sienicki, rzecznik prasowy Komendanta Nadbużańskiego Oddział Straży Granicznej.
W czasie kontroli wyszło na jaw, że silniki zostały skradzione w Norwegii oraz we Francji.
Data dodania:
13.12.2013 17:16
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze