Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Znakomity występ kolarzy Wibatech Lubelskie Perła Polski w Kryterium Asów

50 Kryterium Asów składało się z pięciu niezależnych wyścigów, które były rozgrywane na południu Polski. W nim znakomicie pokazali się zawodnicy Wibatech Lubelskie Perła Polski, ale trzeba też zaznaczyć niezłe wyniki przedstawicieli Cycling Team Mostostal Puławy.
Znakomity występ kolarzy Wibatech Lubelskie Perła Polski w Kryterium Asów
Szymon Wiśniewski wygrał w Katowicach

Autor: Facebook Wibatech Lubelskie Perła Polski

Impreza rozpoczęła się kryterium w katowickiej Dolinie Trzech Stawów. Po biegach eliminacyjnych najlepsi stanęli do walki w wielkim finale. W nim najlepszy okazał się zawodnik Wibatech Lubelskie Perła Polski, Szymon Wiśniewski. Czwarte miejsce wywalczył natomiast inny z naszych zawodników, Alan Banaszek. Na podium zmieścili się natomiast  Maksymilian Radosz (Mazowsze Serce Polski) i Paweł Bernas (Voster Team).

W czwartek odbywała się Laguna Beskidów zlokalizowana w okolicach Bielska-Białej. Wygrał Szwajcar Andrin Zuger z grupy Run&Race-Solapur. Na podium stanęli jeszcze Łotysz Martin Pluto oraz Czech Patrik Toman. Najlepszy z zawodników z województwa lubelskiego, Bartosz Łyżwa z Cycling Team Mostostal Puławy był 9.

W piątek Kryterium Asów przeniosło się do Pszczyny, gdzie wygrał Patryk Stosz z Voster Team. Drugi był Marcel Gladek z Factor Racing, a trzeci Kacper Maciejuk z Voster Team. Warto wspomnieć o piątym miejscu Wiśniewskiego, a także siódmy jego klubowego kolegi, Radosława Frątczaka. Dziewiąty był inny z zawodników Wibatech, Bartłomiej Proć. Tuż nad nim i za nim uplasowali się z kolei przedstawiciele Mostostalu, odpowiednio Kajetan Wąsowicz i Maksymilian Wiśniowski.

W niedzielę odbywał się wyścig Zagłębie Classic z metą w Psarach. Tu o zwycięstwo do samego końca walczył Kacper Majewski. Zawodnik Wibatech Lubelskie Perła Polski ukończył zmagania jako drugi, tuż za plecami Czecha Michaela Kurkle. Trzecie miejsce zajął Toman.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama