Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Zamość

Fortel z balkonem „nie wypalił”. Teraz obejrzy świat zza krat

Zamojscy kryminalni zatrzymali 38-latka, który był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania i dziewięcioma listami gończymi. Przed mundurowymi „sprytnie” ukrył się na balkonie. Poszukiwany został doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi zasądzone kary pozbawienia wolności w łącznym wymiarze ponad sześciu lat.
Fortel z balkonem „nie wypalił”. Teraz obejrzy świat zza krat
Poszukiwany w drodze do aresztu

Autor: KMP Zamość

Zamojscy kryminalni zatrzymali 38-latka poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania i dziewięcioma listami gończymi. Poszukiwania za mężczyzną były utrudnione, ponieważ przez dłuższy czas przebywał poza granicami kraju. W toku prowadzonych czynności policjanci ustalili, że 38-latek wrócił do Polski. Natychmiast postanowili sprawdzić adres, pod którym mógł przebywać.

Drzwi do mieszkania otworzyła znajoma poszukiwanego, wyraźnie zaskoczona widokiem policjantów. Twierdziła, że 38-latka nie ma w mieszkaniu. Funkcjonariusze nie dali jednak wiary jej słowom — i słusznie. Mężczyzna ukrył się przed kryminalnymi na balkonie. Chowając się za suszarką z praniem liczył, że nie zostanie odnaleziony i nadal będzie mógł cieszyć się wolnością.

38-latek został zatrzymany. Najpierw trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych, a później do zakładu karnego, którego tak bardzo chciał uniknąć. Za kratkami spędzi najbliższe 6 lat i 2 miesiące. Ma do odbycia kary za kradzieże, przywłaszczenie mienia oraz naruszenie przepisów ustawy o ochronie zwierząt.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama