Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Zdjęcia

Miłośnicy militariów opanowali Targi Lublin. Trwa zlot pełen sprzętu, pokazów i survivalu

Wojskowe pojazdy, repliki broni, strefy survivalowe i tłumy pasjonatów – w sobotę hale Targów Lublin zamieniły się w centrum militarnej pasji. Trwa kolejna edycja wydarzenia MILITARIA – Zlot Miłośników Militariów, Strzelectwa i Survivalu.

W halach Targów Lublin można było zobaczyć zarówno historyczne eksponaty, jak i nowoczesny sprzęt wojskowy oraz wyposażenie wykorzystywane przez służby mundurowe. Dużym zainteresowaniem cieszyły się pojazdy wojskowe, strefa ASG, wystawy broni kolekcjonerskiej, a także pokazy związane z survivalem i bushcraftem. Organizatorzy przygotowali również liczne spotkania z ekspertami oraz prelekcje dotyczące bezpieczeństwa i obrony cywilnej.

Na odwiedzających czekały także stoiska wystawców z odzieżą militarną, akcesoriami outdoorowymi, optyką, modelami i sprzętem taktycznym. Nie zabrakło również atrakcji kulinarnych – w strefie „Dzika Kuchnia” można było zobaczyć gotowanie na żywo i spróbować potraw z dziczyzny.

Wydarzenie przyciągnęło nie tylko fanów wojskowości i strzelectwa, ale także całe rodziny. Organizatorzy przygotowali konkursy, warsztaty oraz atrakcje edukacyjne dla najmłodszych. Dzisiaj targi otwarte są do godziny 18:00, a jutro (niedziela) w godzinach 10-17

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama