Kierowca mercedesa staranował ogrodzenie
Ponad dwa promile miał kierowca mercedesa z Włodawy, który staranował ogrodzenie, a następnie wjechał na posesję swojej sąsiadki
- łm
- 10.03.2014 13:47

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 22. Kierowca zniszczył ogrodzenie, wjechał na posesję, a później uciekł.
Policjanci szybko go złapali. To 41-letni sąsiad kobiety. Za jazdę po pijanemu grozi mu do 2 lat więzienia.
Data dodania:
10.03.2014 13:47
ZOBACZ TAKŻE
Reklama
ALARM 24
Reklama
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO?
Reklama
Reklama
Komentarze