Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Kierowca mercedesa staranował ogrodzenie

Ponad dwa promile miał kierowca mercedesa z Włodawy, który staranował ogrodzenie, a następnie wjechał na posesję swojej sąsiadki
Kierowca mercedesa staranował ogrodzenie
Do zdarzenia doszło w niedzielę po godz. 22. Kierowca zniszczył ogrodzenie, wjechał na posesję, a później uciekł. Policjanci szybko go złapali. To 41-letni sąsiad kobiety. Za jazdę po pijanemu grozi mu do 2 lat więzienia.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama