Reklama
Wybieramy Seniora XXI wieku
Rusza głosowanie w plebiscycie Dziennika Wschodniego Senior XXI wieku, w którym nasi czytelnicy wybiorą najbardziej inspirującego ze wszystkich zgłoszonych kandydatów.
- 25.04.2014 11:40

W plebiscycie bierze udział 14 kandydatów. Prezentujemy sportowców, artystów, kolekcjonerów i społeczników, ludzi zarażających pasją i radością życia. O aktywności części z nich pisaliśmy już na łamach Dziennika Wschodniego, inni są cichymi bohaterami swoich społeczności i rodzin, ale wszystkie kandydatury warte są uwagi.
To już druga edycja plebiscytu. W pierwszej w 2011 roku tytuł Seniora XXI wieku zdobył pan Henryk Zawistowski z Białej Podlaskiej prowadzący firmę szkoleniową, który uzyskał 2090 głosów.
Na tegorocznego zwycięzcę czeka pobyt, wraz z osobą towarzyszącą, w SPA Nałęczów z noclegami w Termach Pałacowych, z pełnym wyżywieniem, indywidualnie dobranymi zabiegami oraz nieograniczonym wstępem do kompleksu wodnego Atrium.Na kandydatów można głosować wysyłając SMS-a pod numer 71466. W treści SMS-a należy wpisać prefiks, a po kropce numer kandydata czyli: SENIOR.nr kandydata (np. SENIOR.99). Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów. Koszt jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT.
Reklama













Komentarze