Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Darmowym autobusem na piknik

W czwartek 1 maja, Urząd Miasta razem z Chełmskim Domem Kultury organizuje na pl. Łuczkowskiego piknik z okazji 10-lecia przystąpienia Polski do UE.
Chełm: Darmowym autobusem na piknik
Impreza rozpocznie się o godz. 14 i potrwa do 18. W programie koncert Chełmskiej Orkiestry Dętej ze współczesnym repertuarem oraz występy kapel podwórkowych "Swojacy” i "Kataryna”. Na placu znajdą się też stoiska serwujące gratis bigos i grillowane kiełbaski. Dodatkową atrakcją przygotowaną przez Chełmskie Linie Autobusowe z okazji 55-lecia ich istnienia będzie prezentacja taboru, w tym dwóch zabytkowych autobusów. Tego dnia miejski przewoźnik nie będzie pobierać opłat za przejazdy.

Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama