Cisza nocna nad jeziorem Białym. "Ludzie przyjeżdżają do nas, żeby się zabawić, wyszumieć"
Jeżeli w te wakacje ktoś chce pojechać nad Jezioro Białe, żeby się w nocy wyszaleć, to powinien poważnie się nad tym zastanowić. Od 23 do 6 rana ma obowiązywać cisza nocna. Nawet w Dni Krokodyla.
25.06.2015 12:52