\"Oblicza PRL-u”
Dziś w latach, kiedy od towaru uginają się półki, wielu z nas sięgnie po te książkę z pewnym rozbawieniem. Może to dobrze, że wspomnienia tamtych lat nie pozostawiły traumy. Jednak musimy pamiętać, że były to czasy grozy, absurdu, zamordyzmu i głupoty. Należy pamiętać, że obok wydarzeń komicznych były też tragiczne.
28.12.2011 13:29