Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Bartosz Jaworski

Bartosz Bańbor i Bartosz Jaworski wywalczyli awans do finału Brązowego Kasku

Bartosz Bańbor i Bartosz Jaworski wywalczyli awans do finału Brązowego Kasku

Dwaj przedstawiciele Orlen Oil Motoru w czwartej zajęli drugie i trzecie miejsce. Trzeci w przedstawicieli „Koziołków” Dawid Grzeszczyk uplasował się na 13 pozycji. Zmagania zakończyły się po trzeciej serii startów

07.05.2026 20:48
Mateusz Cierniak rzutem na taśmę wywalczył awans do finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski

Mateusz Cierniak rzutem na taśmę wywalczył awans do finałów Indywidualnych Mistrzostw Polski

W piątek na torze w Świętochłowicach trzech żużlowców Orlen Oil Motoru rywalizowało w ramach IMP Challenge. Awans do finałowego cyklu po biegu dodatkowym wywalczył Mateusz Cierniak, a Bartosz Jaworski i Bartosz Bańbor zajęli niższe lokaty

01.05.2026 17:47    1
Trzecie miejsce Bartosza Bańbora w finale Srebrnego Kasku w Bydgoszczy

Trzecie miejsce Bartosza Bańbora w finale Srebrnego Kasku w Bydgoszczy

W czwartek w Bydgoszczy rozegrano finał Srebrnego Kasku. Na liście startowej pojawiło się dwóch przedstawicieli Orlen Oil Motoru Lublin: Bartosz Jaworski i Bartosz Bańbor. Drugi z wymienionych zajął znakomite trzecie miejsce i przy okazji zapewnił sobie miejsce w eliminacjach do SGP2

30.04.2026 21:12    1
Bańbor i Jaworski z awansem do finału Srebrnego Kasku

Bańbor i Jaworski z awansem do finału Srebrnego Kasku

W środę na czterech torach w Polsce odbyły się eliminacje do finału Srebrnego Kasku. Najlepszy podczas zawodów z Rzeszowie był Bartosz Bańbor, a w Rybniku pierwsze miejsce wywalczył Bartosz Jaworski

16.04.2026 08:35    1
Ćwierćfinał IMP w Opolu. Trzech żużlowców Orlen Oil Motoru z awansem do dalszej fazy

Ćwierćfinał IMP w Opolu. Trzech żużlowców Orlen Oil Motoru z awansem do dalszej fazy

We wtorek na torach w Opolu, Gnieźnie, Częstochowie i Gdańsku odbyły się ćwierćfinały Indywidualnych Mistrzostw Polski. Lubelskich kibiców najbardziej interesowały zawody w stolicy polskiej piosenki, bo na tamtejszym owalu zaprezentowało się trzech przedstawicieli Orlen Oil Motoru Lublin. Zawody wygrał Przemysław Pawlicki, a za jego plecami uplasowali się wszyscy lublinianie

14.04.2026 18:51
Reklama
Reklama