wtorek, 20 marca 2018 r.

Biała Podlaska

Biała Samorządowa z biurem interwencji. W każdą środę

Dodano: 23 maja 2017, 18:12
Autor: eb

(fot. Ewelina Burda)

Zgodnie z zapowiedzią stowarzyszenie Biała Samorządowa uruchamia biuro interwencji dla mieszkańców. Członkowie dyżurują co środę od godz. 17 do 18.

– Mieszkańcy mogą zgłaszać się do nas z każdym problemem. Już teraz mamy sporo sygnałów że petenci mają trudności z dostaniem się do prezydenta. Albo ich nie przyjmuje albo przyjmuje tylko wybranych – mówi Paweł Polkowski z Białej Samorządowej. Przypomnijmy że stowarzyszenie powstało, aby patrzeć władzy Białej Podlaskiej na ręce.

Członkowie Białej Samorządowej zobowiązują się odpowiedzieć lub skierować sprawę do innej instytucji w ciągu 14 dni. – Będziemy doradzać w jaki sposób rozwiązać problem, pokierujemy na odpowiednią drogę – tłumaczy Grzegorz Cybulski.

Dyżurować będą zazwyczaj dwie osoby. – W naszych szeregach mamy osoby z doświadczeniem prawniczym czy samorządowym. W kilku sprawach już pomogliśmy, są efekty – podkreśla Bogusław Broniewicz, szef stowarzyszenia.

Panowie podkreślają, że robią to w swoim prywatnym czasie i za własne pieniądze. – Dużo osób przychodzi do nas i narzeka, że nie może skontaktować się z urzędem miasta. Człowiek po takiej wizycie jest skołowany. Po to stworzyliśmy biuro, aby pomóc mieszkańcom – zaznacza Polkowski.

Członkowie dyżurują co środę w lokalu przy ul. Janowskiej 13 B. Ze stowarzyszeniem można się skontaktować e-mailowo: bialasamorzadowa@gmail.com lub telefonicznie: 579-070-769.

Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
(18) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (27 maja 2017 o 09:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
biała samorządowa może mieć ogrooooomny sukces. oczywiście pod warunkiem, że biuro interwencji dla mieszkańców od początku będzie działać wg już dawno sprawdzonego wzorca, dostępnego pod linkiem: ***s://***youtube.com/watch?v=zzivibkepp4
Rozwiń
Gość
Gość (25 maja 2017 o 08:23) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Cóż Broniewicz i Siłakiewicz ze Stefaniukiem nie macie żadnych szans. On będzie o jedną kadencję dłużej niż CZapski
Rozwiń
Gość
Gość (25 maja 2017 o 06:58) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Cóż TY Broniewiczu chcesz do Siłakiewicza dorównać? Eeee nie masz szans, to ON zmierzy się w drugiej turze ze Stefaniukiem.
Rozwiń
Bogus
Bogus (24 maja 2017 o 15:09) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Odpuść sobie ,bez wsparcia żądu nic dla Białej nie zrobisz ,tylko zaszkodzisz, Biała i tak już tyle lat była pomijana bo Po z PSL rozdawalo kasę i pomijano miasta z poparciem dla PIS ,a poza tym pisanie takich populistycznych haseł ,,dużo osób do nas przychodzi " ,ile się pytam ?dwie ?trzy ?i pikniki rodzinne na placu z 10 osobami ,nie tak się zdobywa zaufanie ,a hejty wasze nie są bezkarne, pamiętajcie o tym ....
Rozwiń
Gość
Gość (24 maja 2017 o 10:51) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Wspaniała inicjatywa zdobywania negatywnego kapitału. Nie potrafimy zrobić niczego dobrego to przynajmniej zróbmy coś złego przeciwnikom. Czarno widzę panowie te wasze inicjatywy. Piszę panowie ale to tak na zachętę chłopcy. Życzę miłego dorastania.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (18)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!